HONOROWY PATRONAT:


Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Jan Martyniak,
Metropolita Przemysko-Warszawski Obrządku Greckokatolickiego


Partnerzy projektu:

 • Urząd Gminy w Jaśliskach

  Od 1 stycznia 2017 roku Polany Surowiczne znalazły się w granicach gminy Jaśliska powiatu krośnieńskiego. Gmina Jaśliska jest jedną z najmłodszych gmin w Polsce.
 • Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB w Odrzechowej

  Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB ODRZECHOWA Sp. z o.o. zajmuje się hodowlą bydła simentalskiego, bydła Hereford i koników huculskich. Gospodaruje na malowniczych terenach położonych wzdłuż przełomu Wisłoka. Na terenach Polan Surowicznych organizowane są letnie wypasy bydła. Jest tu także miejsce spotkań miłośników konnych wędrówek po beskidzkich bezdrożach.
 • Biuro architektoniczne AMAR

  Biuro oferuje pełny zakres usług związany z wykonywaniem dokumentacji wszelkich obiektów budowlanych, projektowaniem architektonicznym i urbanistycznym, obsługą formalno-prawną i administracyjną na etapie przygotowania inwestycji.
 • Sklep Podróżnika

  Ogólnopolska sieć sklepów z profesjonalnym sprzętem turystycznym, mapami i książkami. Sklep prowadzi wydawnictwo, którego specjalnością są góry i aktywny wypoczynek. Oferuje szczegółowe przewodniki dla turystów pieszych, narciarskich, wspinaczy dla osób, które przedkładają przygodę nad wygodę i lubią obcować z naturą i pięknem krajobrazu.
 • Fundacja Dziedzictwa Kultury

  Celem fundacji jest ochrona i promocja polskiego dziedzictwa narodowego jako elementu europejskiego dziedzictwa kulturowego. Fundacja realizuje swoje cele poprzez organizację prac konserwatorsko-restauratorskich oraz prowadzenie działalności edukacyjnej, wydawniczej, filmowej itp. Korzysta z grantów instytucji publicznych oraz firm i osób prywatnych. Ma status Organizacji Pożytku Publicznego. Dzięki Fundacji możemy zbierać pieniądze na projekt odbudowy i utrzymania dzwonnicy.
.